Dźwirzyno – prawdziwy raj na ziemi

Standard

Dźwirzyno to wieś letniskowa znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim. Posiada ona bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego {wikipedia.org} oraz jeziora Rysko Pomorskie. Kolejnym atutem kurortu jest przepływająca tędy rzeka, która jest doskonała na spływy kajakowe. W miejscowości sport wodny cieszy się dużą popularnością, a my dzięki szkółkom rozmieszczonym wzdłuż plaży spokojnie możemy stawiać swoje pierwsze kroki w wybranej dyscyplinie. Dodatkowo możemy też wybrać sobie akwen, z którego będziemy korzystać lub zmieniać go zgodnie z panującymi aktualnie warunkami atmosferycznymi. Te bowiem potrafią się zmieniać bardzo szybko na północy Polski. Powoduje to też, że powinniśmy mieć plan zapasowy na wypadek deszczowych dni. W tym przypadku dobrze sprawdza się mapa lokalnych zabytków, które możemy odwiedzać i poznawać w ten sposób przeszłość osady.

Baza noclegowa w tym miejscu to ciekawe obiekty wypoczynkowe, które pozwalają nam dobrać ofertę do naszych potrzeb. Tanie noclegi w Dźwirzynie {} to jeden z atutów miejscowości. Nie zapominajmy o innych sprawach, w tym o wyżywieniu. Tu możemy liczyć na smaczne i niedrogie posiłki, serwowane w knajpach położonych blisko plaży. Zdarza się również, że na samej plaży sprzedawane są różnego rodzaju przekąski.

Opaleni i wypluskani w morskich falach, możemy wybrać się na krótki rejs po okolicy, który dostarczy nam niesamowitych emocji i na długo pozostanie w naszej pamięci. Organizacja atrakcji, to sposób na wymarzone wakacje, pamiętajmy bowiem, że aktywnie spędzony czas pozwala nam lepiej zregenerować siły. Nie bójmy się więc wędrówki po okolicznych szlakach, które są częścią Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego. Możemy tam wybrać się również na konną przejażdżkę, która dobrze sprawdza się jeśli podróżujemy z dziećmi.

One thought on “Dźwirzyno – prawdziwy raj na ziemi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>